Tvůrčí tábory 2022

Třetí ročník našeho tábora se blíží! Děti si pod vedením našich lektorů (Marek Rubec, Martina Hamouzová, Dora Dutková, Kateřina Přidalová) vyzkouší kreativní recyklaci materiálů, komiks a vyrobí si táborový deník. Ne, nebudeme vyrábět to samé, co loni. Čeká nás spousta nového – experimenty s malbou, písmem a technikami grafického designu. A taky výlety, koupačky, volná hra, disco, bojovka a mnoho dalšího.

A nezapomeňte, vezmeme, jen 10 dětí. Proč? Protože v menším počtu se můžeme vašim dětem individuálně věnovat. To běžně na táborech nezažijí. Náš tábor totiž není žádná anonymní akce. O to více náš těší, že se děti opakovaně vrací a naše dobrodružství pokračuje. Opět se sejdeme v Chlumu u Dubé, v penzionu u Suchánků, kteří se o nás tak báječně starají. Neváhejte a připojte se k nám.

Kdy a kde?
Penzion u Suchánků, Chlum u Dubé
Máme opět dva turnusy, od neděle do soboty.
1 / 24. 7. – 30. 7. – pro děti od 8 – 12 let
2 / 7. 8. – 13. 8. – pro děti od 8 – 12 let
Vyberte si jeden z našich turnusů a vyplňte číslo do přihlášky.

Cena
6 700 Kč
Ve ceně je ubytování, jídlo (možnost veganské a vegetariánské stravy), péče lektorů, program a pomůcky. Cena nezahrnuje pojištění a dopravu. Děti se na tábor a zpět dopravují s rodiči. Sourozencům poskytneme slevu 500 Kč.

Přihlásit se

Více foto zde.